CP Contact Form with PayPal - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Email
az: Elektron poçt

en: Subject
az: Subyekt

en: Message
az: Çatdırış

en: Please enter the captcha verification code.
az: Captcha təsdiq kodunu daxil edin.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
az: Yanlış captcha kodu. Daha cəhd edin.

en: Please enter the security code
az: Təhlükəsizlik kodunu daxil edin

en: Security Code
az: Təhlükəsizlik Kodu

en: Coupon code
az: Kupon kodu

en: This field is required.
az: Bu sahədə tələb olunur.

en: Please enter a valid email address.
az: Düzgün e-mail daxil edin.

en: Please enter a valid captcha code.
az: Cari captcha kodunu daxil edin.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
az: Bu format (mm/dd/il) ilə etibarlı tarixi daxil edin

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
az: Bu format (dd/mm/il) ilə etibarlı tarixi daxil edin

en: Please enter a valid number.
az: Cari nömrəsi daxil edin.

en: Please enter only digits.
az: Yalnız rəqəm daxil edin.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
az: Daha az və ya {0} bərabər bir dəyər daxil edin.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
az: Və ya daha çox üçün {0} bərabər bir dəyər daxil edin.
