CP Contact Form with PayPal - en to ckb translation catalogue (17 entries)

en: Email
ckb: E-peyam

en: Subject
ckb: Mijar

en: Message
ckb: Peyam

en: Please enter the captcha verification code.
ckb: Numra faksê bidine.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
ckb: Şîfreyeke çewt hate nivîsandin. Ji kerema xwe re dîsa biceribîne.

en: Please enter the security code
ckb: Numra faksê bidine.

en: Security Code
ckb: Ewlehî

en: Coupon code
ckb: KOD

en: This field is required.
ckb: Qad

en: Please enter a valid email address.
ckb: DTD nehate dîtin.Ji kerema xwe pêristeke derbasdar têkevinê.

en: Please enter a valid captcha code.
ckb: DTD nehate dîtin.Ji kerema xwe pêristeke derbasdar têkevinê.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
ckb: DTD nehate dîtin.Ji kerema xwe pêristeke derbasdar têkevinê.

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
ckb: DTD nehate dîtin.Ji kerema xwe pêristeke derbasdar têkevinê.

en: Please enter a valid number.
ckb: Numra faksê bidine.

en: Please enter only digits.
ckb: Kerema xwe ra agahiyên xwe binivisîne

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
ckb: piçûk an jî wekhev e

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
ckb: mezin an jî wekhev e
