CP Contact Form with PayPal - en to da_DK translation catalogue (15 entries)

en: Email
da_DK: E-mail

en: Subject
da_DK: Emne

en: Message
da_DK: Meddelelse

en: Please enter the captcha verification code.
da_DK: Indtast venligst captcha bekræftelseskode.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
da_DK: Forkert captcha kode. Prøv venligst igen.

en: Please enter the security code
da_DK: Indtast sikkerhedskoden

en: Coupon code
da_DK: Værdikuponkode

en: This field is required.
da_DK: Dette felt er påkrævet

en: Please enter a valid email address.
da_DK: Indtast en gyldig e-mail-adresse

en: Please enter a valid captcha code.
da_DK: Angiv en gyldig captcha kode.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
da_DK: Indtast en gyldig dato med dette format (dd/mm/åååå)

en: Please enter a valid number.
da_DK: Indtast venligst et gyldigt tal.

en: Please enter only digits.
da_DK: Indtast kun cifre.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
da_DK: Indtast venligst en værdi mindre end eller lig med {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
da_DK: Angiv en værdi større end eller lig med {0}.
