CP Contact Form with PayPal - en to ro_RO translation catalogue (16 entries)

en: Subject
ro_RO: Subiect

en: Message
ro_RO: Mesaj

en: Please enter the captcha verification code.
ro_RO: Va rugam sa introduceti codul de verificare captcha.

en: Incorrect captcha code. Please try again.
ro_RO: Captcha code incorect. Vă rugăm să încercați din nou.

en: Please enter the security code
ro_RO: Va rugam sa introduceti codul de securitate

en: Security Code
ro_RO: Cod de securitate

en: Coupon code
ro_RO: Coduri promoționale

en: This field is required.
ro_RO: Acest câmp este obligatoriu.

en: Please enter a valid email address.
ro_RO: Vă rugăm să introduceți o adresă de e-mail valabilă

en: Please enter a valid captcha code.
ro_RO: Vă rugăm să introduceți un cod captcha valid.

en: Please enter a valid date with this format(mm/dd/yyyy)
ro_RO: Vă rugăm să introduceți o dată validă pentru acest format (mm/dd/yyyy)

en: Please enter a valid date with this format(dd/mm/yyyy)
ro_RO: Vă rugăm să introduceți o dată validă pentru acest format (dd/mm/yyyy)

en: Please enter a valid number.
ro_RO: Vă rugăm să introduceți un număr de telefon valid

en: Please enter only digits.
ro_RO: Vă rugăm să introduceți numai cifre.

en: Please enter a value less than or equal to {0}.
ro_RO: Vă rugăm să introduceți o valoare mai mică sau egală cu {0}.

en: Please enter a value greater than or equal to {0}.
ro_RO: Vă rugăm să introduceți o valoare mai mare sau egală cu {0}.
